TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
Odcinki:

Odcinek 947 / Premiera: 2012-11-20, 20:40

Data publikacji: 2012-11-19 
Odcinek 947
Odcinek 947

Marta i Andrzej spotykają na korcie tenisowym Wiktora z córką. Karolina ogrywa Budzyńskiego. Wiktor zaprasza ich na koncert do Łazienek. Marta nie jest zadowolona, kiedy w parku widzą Wernera z Agnieszką. Olszewska próbuje ją przeprosić.

Kinga musi zająć się chorą Leną i nie może pojechać z Mirką do radia na montaż. Naczelny słyszy kłótnię między Kwiatkowska a montażystą – uważa, że spięcia i rywalizacja są w pracy potrzebne. Sugeruje, aby Mirka miała decydujący głos przy współpracy z Kingą.

Kwiatkowska dostaje wezwanie na komendę – Irek został zatrzymany przez policję.   

Barbara i Lucjan nie mogą pogodzić się z wyjazdem córki. Lucjan nie chce przyjąć biletów na rejs po norweskich fiordach, które Michał przekazuje Mostowiakom w imieniu Marysi.

Magda zastanawia się, czy wrócić do Michała. Kinga przestrzega przyjaciółkę, żeby nie pakowała się w toksyczny związek.

Kinga i Magda, chcąc pogodzić swoich rodziców, zapraszają ich na grilla. Filarska wyznaje córce, że myśli o rozstaniu z Marszałkiem. W czasie spotkania dochodzi między nimi kłótni.  Filarski ma satysfakcję, że im się nie układa.

W celi więziennej Wojdas ogląda zdjęcia zrobione z ukrycia Budzyńskiemu z rodziną. Odgraża się, że jego szczęście nie potrwa długo.

TAGI:   odcinek 947 |
Komentarze
agunia28 2012-11-20 21:48:56
Świetna postać tego nowego Kamila,fajnie się go ogląda.Gra bardzo naturalnie,a do tego jest piekielnie przystojny.Poproszę więcej odcinków z tym Panem:)
monia511 2012-11-20 22:22:04
może mi ktoś napisać tytuł piosenki przy rozmowie Kongi i Magdy o tym całym Michale???? bardzo byłabyn wdzięczna ;)
czarny_czort 2012-11-20 22:41:33
kto się czubi, ten się lubi! Skoro Mirka rozstała się ze swoim facetem, a w pracy poznała Kamila, z którym póki co się "kąsają" :p to może jest to zapowiedź jakiejś nowej miłości? fajnie by było bo niezłe z niego ciacho! :)
mysia 2012-11-20 22:45:46
oooo jaaaa!!! ja jestem ciekawa kim jest ten nowy koleś od Mirki z pracy co się z nim pokłóciła. To chyba będzie jakaś nowa intryga albo lepiej może jakiś romans! Ale by byli ładną parą. Bo ona taka ładna no i on przystojniak. Czekam na rozwój akcji!!!
Dyndalski 2012-11-21 17:01:08
Odcinek 947 "M jak miłość" - wtopa reżyserska... Mirka rozmawiając z Kingą przez telefon będąc w budynku radia ma najpierw niebieską bluzkę aby za chwilę mieć na to narzuconą jakaś zieloną "marynarkę", ale kolejne ujęcie znowu Mirka ma tylko niebieską bluzkę. Rozmowa jest przeplatana ujęciami Kingi ale jest pewna ciągłość i nie ma takiej możliwości, żeby Mirka mogła w trakcie rozmowy włożyć to wdzianko... Zresztą po co miała by za chwilę po 30 sekundach znowu je zdejmować. Ujęcie było robione prawdopodobnie kilkanaście razy i montażysta nie zwrócił na to uwagi, że jest taka nieścisłość... !
amuszynski 2012-11-21 19:50:32
Racja , ten nowy aktor co gra tego Kamila , dobrze zagrana rola . Mam nadzieje , że będzie ponownie widoczny w następnych odcinakach . Jakby nie było , trzeba dodawać nowych aktorów , bo jednak jak wszytsko sie kręci tylko i wyłącznie przy jednych osobach film doprowadza do nudów ...
Lalunia 2012-11-22 12:46:40
Macie rację, ten Kamil jest booooski!!!! Nie mogę doczekać się poniedziałku, żeby znów się pojawił. Najprzystojniejszy w całym serialu. Fajnie, że ktoś nowy i taki fajny :)
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
 • W poprzednim odcinku:
 • W następnym odcinku:
Polecamy
Bitwa

Kuba Ziober… Old and new!

Old
New
Liczba głosów: 185620
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Najbardziej dramatyczna scena minionego sezonu, to:

 • Choroba Ani
 • Paraliż Tomka
 • Rozwód Pawła i Joanny
 • Kłopoty Andrzeja z mafią
 • Próba odebrania Mostowiakom domu przez Jankę
 • BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
 • BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Zapraszamy na powtórki
więcej >> x
 
BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!