TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
Odcinki:

Odcinek 952 / Premiera: 2012-12-10, 20:40

Data publikacji: 2012-12-04 
Odcinek 952
Odcinek 952

Magda ma dla Pawła niespodziankę - zorganizowała mu rozmowę z Hoffmanem, którą kiedyś odwołał z jej powodu. Zduński traci dobry humor, gdy przyjaciółka wyjawia, że zdecydowała się na pracę z Ozonem. Przyznaje, że nadal kocha Michała. Później Hoffman przyjmuje Pawła na stanowisko swojego asystenta, a Magda telefonicznie potwierdza Michałowi decyzję o podjęciu pracy. Oboje zaczynają nowe życie.  

Ojciec obiecuje Mirce, że wyciągnie Irka z aresztu pod warunkiem, że córka nie będzie utrzymywać z Podleśnym kontaktów. Kwiatkowski nie kryje zadowolenia na widok Madzi – ukradkiem zostawia jej swoją wizytówkę.

Werner jest zaskoczony, że Budzyński prowadzi sprawę Wojdasa. Do kancelarii ponownie przychodzi Holz - sugeruje, że coś grozi Marcie. Andrzej namawia żonę, aby wyjechała z Anią na dłużej i w spokoju zajęła się doktoratem. 

Małgosia wspiera męża, ale on ją odtrąca. Budzyński odwiedza Tomka, żeby zaproponować wsparcie finansowe. Chodakowski odrzuca pomoc. Kiedy dowiaduje się o sprawie z Wojdasem dociera do niego, że nie tylko on ma problemy. Chciałby pomóc szwagrowi.

Gdy okazuje się, że Jarecki uległ wypadkowi, Budzyński zdaje sobie sprawę, że on sam będzie następną ofiarą.

TAGI:   odcinek 952 |
Komentarze
jagoda100 2012-12-05 11:24:18
Jestem wściekła, że Paweł będzie mial znowu dziewczynę. Bez sensu. Kolejną? Tylko nie wiem po co. Kręci się przy nim Madzia to myślałam, że znowu będą razem, a tu jak na złość niestety nie. Nie chce mi się oglądac kolejnych dziewczyn Pawła. Magda najbardziej do niego pasuje. Mam czekać do ich 40? Wtedy będą razem? Trochę to niesp[rawiedliwe. Niech Madzia i Paweł zdadzą sobie sprawę, że się kochają.
qiubba 2012-12-05 16:18:29
A ja się cieszę, że następna kobieta w życiu Pawła się pojawi. Madzia po pierwsze przecież kocha Michała Ozona, a po drugie nie ma sensu wszystkiego zaczynać od nowa, zwłaszcza, że się przyjaźnią i po co to psuć. Z drugiej strony Paweł cały czas kocha Joasię, więc będzie próbował przy nowej lasce o niej zapomnieć, ale chyba nie da rady. nic nie przebije tego, co było z Joanną, zważając jeszcze na to, że Laura pracuje w bistro i nawet jej obecność przypomina Pawełkowi o Asi. Mimo, że nadal wolę Joannę u boku Pawła, to trzymam kciuki za nowy związek.
Madzia.pl 2012-12-05 19:07:54
Ja powiem tak, do jagoda100 i do qiubba .Oni nigdzie tu nie piszą że Paweł będzie miał nową dziewczynę , więc prosze nie róbcie zamętu który jest nie potrzebny... A wg uważam że Paweł albo będzie z Madzią , lub Joanną .Ponieważ ogl. zapowiedż odc. następnego i Joanna wraca do serialu .
Patkaa202 2012-12-05 21:23:47
Yhymm .. Pojawi się nowa dziewczyna Iza, alee ... : W życiu Pawła (Rafał Mroczek) pojawi się nowa kobieta. Zduński nawiąże romans z Izą (Sandra Staniszewska), swoją szefową w firmie Hofmana (Bogdan Brzyski)! Znajomość z Izą nie skończy się wielką miłością. Kobieta nie szuka męża, tylko przygody. Czy Paweł zostanie wykorzystany i porzucony przez kolejną kobietę?
Patkaa202 2012-12-05 21:24:37
I znalazłam cooś jeszcze ;pp . : Ku zdumieniu Madzi (Anna Mucha), Paweł Zduński (Rafał Mroczek) przyprowadzi sobie na noc do domu nową dziewczynę! Sprawdź szczegóły! Ujawniamy, że w 957. odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 31 grudnia) Madzia postanowi zrobić Pawłowi niespodziankę i przyszykować mu śniadanie. Przyjaciel jednak ją zaskoczy: z sypialni wyjdzie w towarzystwie roznegliżowanej Izy, w roli której zobaczymy 24-letnią Sandrę Staniszewską, studentkę IV roku krakowskiej PWST. Zaskoczona i – co tu kryć – zdenerwowana z zazdrości Madzia będzie ignorować rywalkę. A Iza odpowiednio zrewanżuje się jej za lekceważenie. - Niezłą masz gosposię! – wypali do Pawła. Dodajmy, że Iza okaże się temperamentną szefową Zduńskiego w firmie Hoffmana (Bogdan Brzyski). Czy wykorzysta i porzuci Pawła tak, jak poprzedniego pracownika?
Patkaa202 2012-12-05 21:26:25
A więc chyba są szanse, aby Madzia i Paweł byli parą :))
Magdalena90 2012-12-05 21:48:25
Myślę , że dobrze że w życiu Pawła pojawi się nowa kobieta ale jedno pytanie czy ona zostanie na dłużej czy tylko ich znajomość to było tzw 5 minut? Osobiście wolę Joannę u jego boku ale po tym jak go zdradziła i poniosła winę za rozpad małżeństwa (a tak wyglądali razem super a kolega Aśki wykorzysłał chwilę no i....stało się)to już nie wiem. Madzia no cóż wraca po dłuższej nieobecności gdy Paweł jest w rozsypce po rozwodzie pociesza go mieszkaja razem i niby nic a tworzą "parę" tylko Madzia nie może zapomnieć o swoim koledze z pracy a jednocześnie daje Pawłowi nadzieję. To jest nie fear ws do Pawła
Maksymilian 2012-12-11 17:45:26
Dlaczego dodają nowe soundtracki stare podkłady muzyczne były lepsze!!!!!!!
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
 • W poprzednim odcinku:
 • W następnym odcinku:
Polecamy
Bitwa

Kisiel kontra Lucek

Kisiel
Lucek
Liczba głosów: 98782
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Najbardziej dramatyczna scena minionego sezonu, to:

 • Choroba Ani
 • Paraliż Tomka
 • Rozwód Pawła i Joanny
 • Kłopoty Andrzeja z mafią
 • Próba odebrania Mostowiakom domu przez Jankę
 • BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Zapraszamy na powtórki
 • BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
więcej >> x
 
BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!