TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
Odcinki:

Odcinek 972 / Premiera: 2013-03-05, 20:40

Data publikacji: 2013-03-04 
Odcinek 972
Odcinek 972

Marta jest zaskoczona nerwową reakcją Andrzeja, gdy spotykają Holtza. Prawnik sugeruje, że Budzyński musi poprowadzić nową sprawę Wojdasa. 

Janusz informuje Edytę, że wyjeżdża do Stanów i nie chce utrzymywać kontaktu z Piotrkiem. Chłopiec tęskni za ojcem i czuje się odrzucony. Kiedy dowiaduje się o jego wyjeździe, wymyka się z domu, żeby się z nim zobaczyć. Zaniepokojona Edyta zawiadamia Wandę i Andrzeja. Budzyński znajduje Piotrka - chłopiec jest w szoku - Janusz powiedział mu, że już nie będzie jego tatą. Po tym zdarzeniu Wanda postanawia zmienić swój testament.

Iza krytykuje Pawła za źle napisany raport. Nieoczekiwana wizyta Magdy w biurze jeszcze pogarsza sytuację. Paweł wyjaśnia przyjaciółce, że nie może jej chronić przed samą sobą i powinna wreszcie dorosnąć. Później Iza wyrzuca Zduńskiemu, że mu na niej nie zależy. Po rozmowie z szefową Paweł rezygnuje z pracy w firmie Hoffmana.

Mirka prosi ojca o kolejną pożyczkę, ale on nie zgadza się, żeby pomagała kryminaliście. Helena, która wciąż nie oddała pieniędzy Irka, nie odbiera telefonów. Kwiatkowska upomina się o spłatę długu u jej narzeczonego, do którego dociera przez jego byłą dziewczynę - aktorkę. Wieczorem do Mirki przychodzi zapłakana Helena i oskarża ją, że zniszczyła jej związek z Rafałem.

Filarska wyznaje w końcu córce, że Marszałek ją uderzył. Magda nie wierzy w jej wersję. Między przyjaciółkami dochodzi do kłótni.

TAGI:   Odcinek 972 |
Komentarze
aga71 2013-03-11 10:12:46
Fajny odcinek .Widziałam na MjakM.pl POLECAM !!!
aga71 2013-03-11 10:12:50
Fajny odcinek .Widziałam na MjakM.pl POLECAM !!!
aga71 2013-03-11 10:12:54
Fajny odcinek .Widziałam na MjakM.pl POLECAM !!!
aga71 2013-03-11 10:13:25
Fajny odcinek .Widziałam na MjakM.pl POLECAM !!!
aga71 2013-03-11 10:13:25
Fajny odcinek .Widziałam na MjakM.pl POLECAM !!!
singiel 2013-03-11 17:15:40
UWAGA NA TAKICH ZŁODZIEI JAK AGA71, jeśli nie chcecie, by Wasze portfele zostały wyczyszczone!!! Jak to działa? Naganiacz (tu aga71) kieruje Was na fałszywą stronę MjakM.pl (drugie ogniwo), tam zachęcają Was do obejrzenia odcinka w HD i przekierowują Was na stronę rejestracyjną (trzecie ogniwo), gdzie oszuści podają, że rejestracja oczywiście jest darmowa, lecz konieczne jest podanie Waszego numeru telefonu, by otrzymać sms zwrotny z kodem! I tu Was mają! Jeśli podacie nr tel. to przepadliście, odtąd zaczyna się czyszczenie Waszych portfeli: regularnie zaczniecie otrzymywać smsy-premium, które oczywiście gigantycznie obciążą Wasz rachunek telefoniczny! Takich złodziei jest mnóstwo w sieci! Dlatego NIGDY NIE PODAWAJCIE NIGDZIE WASZEGO NUMERU TELEFONU!!!
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
 • W poprzednim odcinku:
 • W następnym odcinku:
Polecamy
Bitwa

Kasia kontra Klara

Kasia
Klara
Liczba głosów: 43950
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Najbardziej dramatyczna scena minionego sezonu, to:

 • Choroba Ani
 • Paraliż Tomka
 • Rozwód Pawła i Joanny
 • Kłopoty Andrzeja z mafią
 • Próba odebrania Mostowiakom domu przez Jankę
 • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
 • BARWY SZCZĘŚCIA Zapraszamy na powtórki
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!
 • BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!
więcej >> x
 
NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!