TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Uroczy dzieciak!

Data publikacji: 2016-01-13 
Barbara Kurdej-Szatan najczęściej gra w serialu u boku Andrzeja Młynarczyka – czyli Tomka...
Uroczy dzieciak!
Uroczy dzieciak!

Ale dużo scen ma również z małym Felkiem Mateckim (Wojtek). Co gwiazda - którą już w lutym zobaczy w komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - sądzi o pracy z tak młodym aktorem?

- Na pewno więcej w tym radości niż trudności. Felek Matecki jest wyjątkowo zdolnym chłopcem, za każdym razem bardzo dobrze przygotowanym przez swoich rodziców aktorów, więc praca idzie naprawdę gładko. I jak każde dziecko – jest rozkoszny – zdradza z uśmiechem artystka. I dodaje, że Felek traktuje ją na planie jak dobrą koleżankę.
- Chwali się różnymi rzeczami, opowiada o swoich zajęciach. Chodzi na karate i pokazuje mi różne chwyty, których się nauczył. Albo opowiada o spektaklu, bo gra w Teatrze Polonia. Chwali się, zaprasza… Uroczy dzieciak!

My za to chwalimy się, że gwiazda „M jak Miłość” znów walczy w tym roku o statuetkę Telekamery! By na aktorkę zagłosować wystarczy wysłać SMS o treści TK.A2 na numer 7265 (koszt 1 SMS: 2,46 zł z VAT). Pamiętajcie: plebiscyt trwa tylko do 4 lutego... A Barbara Kurdej-Szatan liczy na Waszą pomoc!

Komentarze
2016-05-12 16:18:03
I don't spend time by myself with nature anymore. I used to love to just go and lay down in the grass and look up at the clouds or think or somiehtng, but lately I've just been so busy and the only joy or free time I've had for myself is reading and that's only because I can port a book anywhere and read in between things.
2016-05-13 14:01:24
I might be partial, but I feel the Baraucrdas have a couple of females that could be mentioned here as well. Lauren Kohn and Lauren Adams stack up against any female in the league, but as Betsy mentioned every year there are more and more quality female kickball players.
2016-05-14 18:58:20
Tha#3t&9;s my type of food! I absolutely love them and it's really the most delicious Turkish dish for me. Here they call them sarmas ( as sarmak means roll in Turkish, dolmas they call stuffed peppers, eggplants or zucchinis as dolmak means stuff).
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
Bitwa

Ala kontra Joanna

Ala
Joanna
Liczba głosów: 106522
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Najbardziej dramatyczna scena minionego sezonu, to:

 • Choroba Ani
 • Paraliż Tomka
 • Rozwód Pawła i Joanny
 • Kłopoty Andrzeja z mafią
 • Próba odebrania Mostowiakom domu przez Jankę
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
 • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
 • BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Zapraszamy na powtórki
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!
więcej >> x
 
NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia