TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
Odcinki:

Odcinek 922 / Premiera: 2012-06-04, 20:40

Data publikacji: 2012-05-29 
Odcinek 922
Odcinek 922

Michał zwraca uwagę nowej lekarce Julii, że jest zbyt obcesowa w kontaktach z pacjentami i że powinna ubierać się bardziej stosownie do swojego zawodu. Łagoda wybiera się na randkę z Kulką - nieznajomą poznaną przez Internet. W ostatniej chwili prosi Marię, żeby zajrzała do kawiarni i zobaczyła jak wygląda Kulka. Okazuje się, że czeka na niego Julia.
Anna utrudnia kontakt rodzinie z Ulą. Marek odwiedza je w Warszawie - ustalają, że kolejny weekend Ula spędzi w Grabinie. Dziewczyna zachowuje się w stosunku do ojca obojętnie. Później Anna zapisuje Ulę na weekendowy kurs tańca, tłumacząc że wyjazd do Grabiny nie ucieknie. Proponuje też dziewczynie wspólny wyjazd w wakacje - jak mama z córką. Ulę próbuje również odwiedzić Barbara. Jednak Anna nawet nie wpuszcza Mostowiakowej do mieszkania.
Irek wyciąga z tarapatów z pracodawcą Helenę. Siostra nie ma się gdzie podziać. Mirka, która obawia się Karola - od razu zgadza się, żeby dziewczyna zamieszkała z nią. Wieczorem Irek dowiaduje się, że Mirka została dotkliwie pobita i trafiła do szpitala. 
Paweł nie daje znaku życia. Pocieszycielem Joanny jest Jan. Maria widzi ich czułe pożegnanie.

TAGI:   odcinek 922 |
Komentarze
zawra 2012-05-31 22:28:19
Dajcie w końcu ten odcinek w VOD na życzenie!!!!! ileż można czekać?
Widzka 2012-05-31 22:53:29
Poznają się na portalu randkowym, nie znając swoich imion, zaczynają ze sobą korespondować. Są coraz bardziej sobą zafascynowani. Jednocześnie są związani zawodowo i nieznoszą się. Nie wiedzą, że irytujący przeciwnik w życiu zawodowym to jednocześnie intrygujący "ktoś", z kim coraz częściej wymieniają listy. Postanawiąją się spotkać. Ona czeka na niego w umówionym miejscu, on przychodzi z najbliższą sobie osobą, by to ona wcześniej oceniła jego wybrankę... Historia Michała i Julii? Skądże! To opowieść o Joe i Kathleen, bohaterach filmu "Masz wiadomość"! Od początku wątku swatania Michała podejrzewałam "inspirację" scenariuszem powszechnie znanej komedii sprzed kilkunastu lat (notabene jednej z lepszych jakie wyprodukowano za oceanem), nie sądziłam jednak, że scenarzyści ograniczą się jedynie do zmiany imion bahaterów. Rozumiem, że producenci i scenarzyści uważają, że robią serial dla hołoty i brak kreatywności zakryją zwyczajnym plagiatem, ale niestety Drodzy Państwo - filmografia amerykańska jest w naszym kraju od lat powszechnie znana i nie ukryjecie swojej niekompetencji wzorowaniem się na cudzych pomysłach. Zastanawia mnie również kwestia praw autorskich - myślę, że przy najbliższym odcinku w czołówce powinno się również pojawić nazwisko Nory Ephron. Jak się domyślam, Szanowni Scenarzyści w podstawówce spisywali wypracowania z bryków, a w szkole średniej kopiowali z Wikipedii. I tak już zostało. Po co wyśiliać szare komórki - ktoś już na pewno coś wymyślił. Zawsze można spisać. I się podpisać.
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
 • W poprzednim odcinku:
 • W następnym odcinku:
Polecamy
Bitwa

Piotrek... Old and new!

Beztroski student
Dyplomowany prawnik
Liczba głosów: 171859
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Najbardziej dramatyczna scena minionego sezonu, to:

 • Choroba Ani
 • Paraliż Tomka
 • Rozwód Pawła i Joanny
 • Kłopoty Andrzeja z mafią
 • Próba odebrania Mostowiakom domu przez Jankę
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
 • BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Zapraszamy na powtórki
więcej >> x
 
NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia